Rychlý kontakt +420 577 009 763

Načítání produktů

Poznejte ZETPRINT
 

ZETPRINT je součástí společnosti Z STUDIO, spol. s r. o., která má více než 20 let zkušeností s tiskem reklamních, firemních a technických dokumentů. Tiskoviny nejen vyrábíme, ale zajišťujeme i kreativní tvorbu textu, grafické služby, překlady ale také i uskladnění a doručení zásilky na určené místo. Zpracování tiskovin u nás je tak díky silnému zázemí rychlé, kvalitní a naprosto bez starostí.

 

Jsme k dispozici online
24 hodin denně.

 
Náš tiskový eshop ZETPRINT nikdy nezavírá, tvořit a objednávat tedy můžete 365 dní v roce 24 hodin denně. Online podpora je Vám k dispozici v prostřednictvích chatu, emailu a telefonu v pracovní dny od 9:00 do 17:00 hod.

Máte možnost výběru
z množství šablon.

 
Šablony jsou naší chloubou a pevně věříme, že si mezi nimi vyberete i šablonu přesně pro Vaši potřebu. A pokud nebude úplně podle Vašich představ tak si ji můžete libovolně upravit jak budete potřebovat :)
 

Tiskoviny vyrobíme
v libovolném
množství kusů.

 
Velkou výhodou nákupu v našem tiskovém eshopu je možnost objednat si přesný počet kusů, který potřebujete. Pokud by jste měli zájem o větší množství v řádech tisíců kusů neváhejte se nám ozvat připravíme Vám kalkulaci na míru.

Jsme schopni přednostně
zpracovat expresní zakázky.

 
Někdy se stane, že potřebujete mít své tiskoviny vyrobeny a doručeny velmi rychle. Chápeme to a nabízíme Vám možnost expresního tisku kdy dojde ke zkrácení standardního výrobního času na polovinu.
 

Jsme schopni a ochotni
vyhovět i individuálním
specifickým požadavkům.

 
Pokud nenajdete v naší nabídce produkty, materiály nebo techniky zpracování, které by vyhovovali vašim požadavkům jsme připraveni je řešit individuálně. V takovém případě nás prosím kontaktuje prostřednictvím emailu nebo telefonu, rádi s Vámi probereme možnosti výroby.

Své tiskoviny můžete ukládat
pro další opakované použití.

 
Ano to co jednou u nás vytvoříte nikdy neztratíte, všechny realizované projekty ukládáme a Vy máte jednoduše možnost doobjednávat dotisky, nebo je aktualizovat bez nutnosti vytvářet projekt opakovaně od začátku.
Objevte ZETPRINT třeba vaší první objednávkou, na kterou získáte 20% slevu.
Výběr produktů